При якому значенні х вирази 0,2х+2,7 і 1,4-1,1х рівні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Красовская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Олександра Саша.

Ответ:

0,2х + 2,7 = 1,4 - 1,1х

Додамо 1,1х до обох сторін:

0,2х + 1,1х + 2,7 = 1,4

1,3х + 2,7 = 1,4

Віднімемо 2,7 від обох сторін:

1,3х = -1,3

x = -1

Відповідь: при значенні x = -1.

Пошаговое объяснение: