ПРОШУ, УМОЛЯЮ, ПОМОГИТЕ! 50 баллов+5 звезд спростіть вираз і обчисліть його значення: -4(3,6x -

4) - (7 - 2,1x) + 5(0,3х-5), якщо х= 10/28​

Ответы на вопрос

Отвечает Косенко Диана.

Відповідь: -19 і 6/7 або (-139/7)

Покрокове пояснення:

Розкриємо дужки: -14,4х+16-7+2,1х+1,5х-25

Зведемо: -10,8х-16

Підставимо х: отримаємо -19 і 6/7 або (-139/7)

Отвечает Коч Дима.

Пошаговое объяснение:

-4(3,6х - 4) - (7 - 2,1х) + 5(0,3х - 5) =

-14,4х + 16 - 7 + 2,1х + 1,5х = -10,8х - 16

х = 10/28

-10,8х - 16 = -10,8 * 10/28 - 16 = -108/10 * 10/28 - 16 =

-108/28 - 16 = -3 24/28 - 16 = -19 24/28 = -19 6/7