Обчисли. (X-4)•(2X-12)=0 БУДЬ ЛАСКА ХТО МОЖЕ ДОПОМОЖІТЬ!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

(X - 4) • (2X - 12) = 0

X - 4 = 0;  X = 4

2X - 12 = 0;  2X - 12 = 0; 2X = 12; X = 6

Отже, ми маємо два корені: X = 4 та X = 6.