Спростити і обчислити 2х + 4,5х. якщо х = -5,1


Ответы на вопрос

Отвечает Сушинський Ігор.

Відповідь:

-33,15

Покрокове пояснення:

2х+4,5х=6,5х

6,5*(-5,1)=-33,15

Отвечает Балта Вася.
2х+4,5х=6,5х=6,5•(-5,1)=-33,15