Знайди значення виразів: 68:34* 2* (26 +24)= 112: (84: 12)* 8= Знайди значення виразів зі

змінною: 34 : а + 38 : 2.якщо а=17 x*4-100: 50. якщо x= 17 3. Розв'яжи рівняння: 240+ x =470 . x - 7 • 8 = 3404. Розв'яжи задачу Кожного дня автомобіль проїжджав по 75 км. Скільки кілометрів проїдуть 2 автомобілі за 5 днів

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Эллина.

68 \div 34 \times 2 \times (26 + 24) = 68 \div 34 \times 2 \times 50 = 68 \div 68 \times 50 =68 \div 3400 = 0.02

 \\  \\

112 \div (84 \div 12) \times 8 = 112 \div 7 \times 8 = 112 \div 56 = 2

 \\  \\

34 \div a + 38 \div 2

a = 17

34 \div 17 + 38 \div 2 = 2 + 16 = 18

 \\  \\

x \times 4 - 100 \div 50

x = 17

17 \times 4 - 100 \div 50 = 68 - 2 = 66

 \\  \\

240 + x = 470 \\ x = 470 - 240 \\ x = 230

x - 7 \times 8 = 340 \\ x - 56 = 340 \\ x = 340 + 56 \\ x = 396

 \\  \\

1 автомобиль проезжает за день 75км

Надо найти сколько едят 2авто за 5 день

Т.к 1авто едит 75км 2авто едят

75 \times 2 = 150

А теперь надо найти сколько пройдет за 5 день. Надо

150 \times 5 = 750

Ответ 750