Запиши всі двоцифрові числа, які розкладаються на два різних простих множники, один з яких дорівнює

31.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.

Ответ:

31,62,93

Пошаговое объяснение:

1×31=31

2×31=62

3×31=93