Запиши всі двозначні числа, які розкладаються на два різних простих множника ,один з яких дорівнює

19.Срочно!!!Помогите пожалуйста !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

19,38,57,76,95

Пошаговое объяснение:

1*19=19

2*19=38

3*19=57

4*19=76

5*19=95