Срочно!!!!!!!!! Одна сторона прямокутної клумби дорівнює стороні квадратної клумби а друга-у 2

рази більша за першу.Площа квадратної клумби 16м².Яку кулькість бордюрного каменю довжиною 50 см потрібно взяти,щоб обкласти по периметру прямокутну клумбу?Срочно пожалуйста!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мидловец Артём.

Ответ: 48 штук

Пошаговое объяснение:1) 16:4=4 (м) - сторона квадратної клумби

2) 2•4=8 (м) - сторона прямокутної клумби

3) P= 4+4+8+8=24 м

24 м = 2400 см

4) 2400:50=48 (шт)