Першого дня до школи завезли 0,125 замовленної кількості підручників, а другого на більше. Чи всі

замвленні підручники завезли за ці два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамчич Дмитрий.

Відповідь:

Ні, тільки 2/3 від замовленої кількості.

Покрокове пояснення:

1 день -0,125 замовленної кількості підручників

2 день - на 5/12 більше

Чи всі замоленні підручники завезли за ці два дні?

1) 0,125 + 5/12 = 125/1000 + 5/12 = 1/8 + 5/12 = 3/24 + 10/24 = 13/24 - замовленної кількості підручників завезли на другий день.

2) 0,125 + 13/24 = 1/8 + 13/24 = 3/24 + 13/24 = 16/24 = 2/3 частини замовленної кількості підручників завезли до школи за два дні.

Отже завезли не всі замовлені підручники.