В одному пакеті 3 3/4 кг апельсинів, що на 1 3/4 кг більше, ніж у другому, і на 2 3/20 кг менше,

ніж у третьому. Скільки кілограмів апельсинів у трьох пакетах Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Відповідь:

якщо разом=16 9/10, якщо окремо=1 пакет --3 3/4, 2- 5 1/2, 3- 7 13/20

Покрокове пояснення:1) 3 3/4 +1 3/4=4 6/4=5 2/4=5 1/2кг-2 пакет

2) 5 1/2+2 3/20=5 10/20+2 3/20=7 13/20 кг-3 пакет

Цю дію треба робити якщо разом 3)

7 13/20+5 10/20+3 3/4=7 13/20+5 10/20+3 15/20=15 38/20=16 18/20=16 9/10