Хто вирішить приклад дам 15 балів: 2+2•2 Хто не правильно відповість бан дам


Ответы на вопрос

Отвечает Суязов Саша.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

2+2*2=спочатку дія множення 2*2=4+2=6