7км325м+4ки840м 4год35хв+2год47хв 13м28хв-1год38хв ​


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Анна.

Щоб додати відстані 7 км 325 м і 4 км 840 м, ми спочатку конвертуємо обидві відстані в метри, а потім додаємо їх разом:

7км 325м = 7325м

4 км 840 м = 4840 м

7325м + 4840м = 12165м

Отже, загальна відстань становить 12 км 165 м.

Щоб додати час 4 години 35 хвилин і 2 години 47 хвилин, ми можемо просто додати години та хвилини окремо:

4 години + 2 години = 6 годин

35 хвилин + 47 хвилин = 82 хвилини

Оскільки в годині 60 хвилин, нам потрібно перетворити 82 хвилини на години та хвилини. Ми можемо зробити це, поділивши 82 на 60:

82 ÷ 60 = 1 остача 22

Отже, 82 хвилини дорівнюють 1 годині 22 хвилинам. Тому:

6 годин + 1 година = 7 годин

22 хвилини = 0,37 години (оскільки 22/60 = 0,37)

Отже, загальний час становить 7 годин 0,37 години, що еквівалентно 7 годинам 22 хвилинам.

Щоб відняти 1 рік 38 хвилин від 13 годин 28 хвилин, ми спочатку конвертуємо обидва часи в хвилини:

1 рік = 365 днів = 365 х 24 години = 8760 годин

38 хвилин = 0,63 години (оскільки 38/60 = 0,63)

13 годин х 60 хвилин = 780 хвилин

28 хвилин + 0,63 години х 60 хвилин = 66 хвилин

Отже, 13 годин 28 хвилин дорівнює 780 + 66 = 846 хвилин.

1 рік 38 хвилин дорівнює 8760 x 60 + 38 = 525638 хвилин.

Віднімаючи 525638 від 846, отримуємо:

846 - 525638 = -524792

Оскільки результат негативний, це означає, що віднімання неможливе. Тому остаточна відповідь не визначена.