Допоможіть із задачою. З одного пункту в протилежних напрямках одночасно вийшли 2пішозода

пішохода швидкість першого пішоходу 3 км за годину що становить 3четвертих швидкості другого яка відстань буде між ними ми через дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Чопенко Виктория.

Ответ:

Відповідь:14 км

Пошаговое объяснение:

3÷3×4=4

3+4=7

7×2=14

Отвечает Огнивова Валерия.

Ответ: 14 км

Пошаговое объяснение: 1. 3*4:3=4 (км/год) - швидкість 2

2. 3+4=7 (км/год) - швидкість віддалення

3. 7*2=14 (км)