Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює 204,1см допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Рудый Владислав.

Ответ:

R=32,5(см)

Пошаговое объяснение:

С=2πR

2πR=204,1

2×3,14×R

R=204,1÷6,28

R=32,5(см)

Надеюсь помогла)