тарасик розтавив зроблені ним моделі порівну на 14 полицях, а потів переставив їх, теж порівну, на

8 полиць. скільки моделей було у тарасика, якщо відомо, що їх в нього більше за 100 і менше від 120?

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Відповідь:

112 книжок

Покрокове пояснення:

НСК(14;8)=2*7*2*4= 112(книжок)

14 =7*2; 8=2*4