Батько і син можуть разом пофарбувати паркан за 6 год. За скільки годин батько може сам пофар-

бувати паркан, якщо синові для цього потрібно 24 год? ---------------Плиз хелп ми​

Ответы на вопрос

Отвечает Бельтиков Макар.

Ответ:

8 год

Пошаговое объяснение:

Норму праці батька назвемо «х», а норму роботи сина «у».

Разом їхня швидкість роботи дорівнює x+y. Ми знаємо, що сумарною нормою роботи можна пофарбувати паркан за 6 годин, тому:

x + y = 1/6 паркану/год

Крім того, ми знаємо, що син займає 24 години, щоб пофарбувати паркан, тому:

y = 1/24 паркану/год

Тепер ми можемо підставити значення s у перше рівняння:

х + 1/24 = 1/6

Розв’язання для x:

х = 1/6 - 1/24 = 1/8 паркану/год

Тож батько може пофарбувати паркан за 8 годин.