обчисли загальну довжину всіх ребер прямокутного паралелепіпеда виміри якого дорівнюють 3 см, 4 см

і 6 см. знайди площк поверхні цього паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Анастасия.

Для обчислення загальної довжини всіх ребер прямокутного паралелепіпеда ми можемо скористатися формулою:

P = 4a + 4b + 4c

де a, b та c - довжини сторін паралелепіпеда.

У нашому випадку a = 3 см, b = 4 см та c = 6 см, тоді:

P = 4(3 см) + 4(4 см) + 4(6 см) = 12 см + 16 см + 24 см = 52 см

Отже, загальна довжина всіх ребер цього паралелепіпеда дорівнює 52 см.

Щоб знайти площу поверхні паралелепіпеда, ми можемо скористатися формулою:

S = 2ab + 2ac + 2bc

де a, b та c - довжини сторін паралелепіпеда.

У нашому випадку:

S = 2(3 см * 4 см) + 2(3 см * 6 см) + 2(4 см * 6 см) = 24 см² + 36 см² + 48 см² = 108 см²

Отже, площа поверхні цього паралелепіпеда дорівнює 108 квадратних сантиметрів.