2+2-2*0:2-2+2+2-2*2-2:2+2=


Ответы на вопрос

Отвечает Халус Юля.

Покрокове пояснення:

2 + 2 - 2 * 0 : 2 - 2 + 2 + 2 - 2 * 2 - 2 : 2 + 2 =

2 + 2 - 0 : 2 - 2 + 2 + 2 - 4 - 2 : 2 + 2 (множення і ділення мають вищий пріоритет за додавання і віднімання, тому множення виконується спочатку)

2 + 2 - 0 - 2 + 2 + 2 - 4 - 1 + 2 = (додавання і віднімання виконуються зліва направо)

5 - 1 + 2 = 6

Отже, вираз 2+2-20:2-2+2+2-22-2:2+2= дорівнює 6.