Дівчинка мала 200 грн однією купюрою для придбан- 37 ня зошитів і ручок. Вартість зошитів склала

100 на- явних грошей, а ручок - тоб Яку решту отримала дівчинка, придбавши зошити і ручки? Розвʼяжи дво- ма способами. (ЕСЛИ МОЖЕТЕ ТО ПОЖАЛУЙСТА РАСПИШИТЕ)

Ответы на вопрос

Отвечает Ледаков Илья.

Ответ:

Перший спосіб розв'язання:

Вартість ручок: 200 - 100 = 100 грн.

Отже, дівчинка мала 100 грн на купівлю ручок.

Решта: 200 - 100 = 100 грн.

Другий спосіб розв'язання:

Вартість ручок можна знайти, віднявши вартість зошитів від загальної вартості:

Вартість ручок: 200 - 100 = 100 грн.

Решта: 200 - (100 + 100) = 0 грн.

Отже, дівчинка не отримала решти.