Один з доданків дорівнює 15 і складає 3/5 від суми . Знайди другий доданок Срочно надо прям очень


Ответы на вопрос

Отвечает Белочкин Владимир.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

1) 15/5=3 - 1/5 від суми

2) 3*2=6 - другий доданок

Отвечает Гайсин Ильназ.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

15:3•5=25

25-15=10