Встановіть відповідність між мішаним числом 2 4/7 та неправильним дробом


Ответы на вопрос

Отвечает Гайдук Эмилия.

Ответ:Мішане число 2 4/7 можна перевести у неправильний дріб, виконавши дії:

2 4/7 = (2 * 7 + 4) / 7 = 18/7

Отже, відповідність між мішаним числом 2 4/7 та неправильним дробом 18/7.

Пошаговое объяснение: