У 1 школи 536 учнив а у 2 школі на 37 учнів більше . Скільки учнів у двох школах разом ?


Ответы на вопрос

Отвечает Абилова Жанбота.

1) 536+37=573(учн) - у другій школі

2) 536+573=1109(учн) - разом у двох школах

Відповідь: у двох школах навчається 1109 учнів

Отвечает Крупенёв Никита.
У школі №1 є 536 учнів, а у школі №2 на 37 учнів більше, тобто в ній є 536 + 37 = 573 учнів.

Отже, загальна кількість учнів у двох школах разом дорівнює 536 + 573 = 1109 учнів.