Перетвори 3 5\7 у неправильний дріб. Допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

26/7

Відповідь якщо правильно зрозуміла

Отвечает Афоничева Ксюша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3 5/7= (3*7+5)/7= 26/7