Розв'яжи рівняння використовуючи прийом перенесення доданків. а) 2х=8+3х; б) 9-4у=-5у; в)

12а-1=-а+25; г) 8+3b=-7-2b Даю 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметянова Линара.

а)  2х = 8 + 3х.

    2х - 3х = 8.

    - х = 8.

      х = - 8.

б)  9 - 4у = - 5у.

    5у - 4у = - 9.

    у = - 9.

в)  12а - 1 = а + 25.

    13а = 26.

    а = 26 : 13.

    а = 2.

г)  8 + 3б = - 7 - 2б.

    3б + 2б = - 8 - 7.

    5б = - 15.

    б = - 15 : 5.

    б = - 3.