У супермаркеті оголошено акцію: за умови гуртової купівлі соку ( від 50 пакетиків) пакет

коштуватиме 27 грн замість 30. Скільки грошей заощадить багатодітна сім'я придбавши під час акції 100 пакетиків соку

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ: 300

Покрокове пояснення:

Заощадження з кожного пакету-3 грн, тобто 100*3=300(грн)

Отвечает Некрасова Руслана.

Відповідь:

300

Покрокове пояснення:

30*100=3000 - без акції;

27*100=2700 - з акцією;

3000-2700=300