Перетвори складенi iменовані числа в прості: 7т 567кг = ... кг 5грн 10 коп = коп ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисова Ксюша.

Ответ:

Щоб перетворити складені іменовані числа на прості, потрібно знати еквівалентність одиниць вимірювання.

Отже, щоб перетворити 7 тонн 567 кілограмів на кілограми, потрібно помножити 7 на 1000 (кількість кілограмів в одному тонні) і додати 567. Отримаємо: 7 тонн 567 кілограмів = 7 * 1000 + 567 = 7067 кілограмів.

А щоб перетворити 5 гривень 10 копійок (або 0,05 грн) на копійки, їх потрібно помножити на 100 (кількість копійок в одній гривні) і додати 10. Отримаємо: 5 гривень 10 копійок = 5 * 100 + 10 = 510 копійок.

Отвечает Плешаков Артем.

Відповідь:

7т 567кг = 7567 кг
5 грн 10 коп.= 510 коп

Покрокове пояснення: