5. Обчислити: a) (20-22,05 : 2,1) · 6,4 +9,2 б) 0,5 40,1 - 27,04 : 2,6 6. Перетворіть у

десятковий дріб: 3/4 , 9/20 7. Розв'язати рiвняння: 1,7 x = 11,05 Дії в стовпчик мають бути поряд із завданням​

Ответы на вопрос

Отвечает Раимбаева Луиза.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

  5.  a) (20-22,05 : 2,1) · 6,4 + 9,2 = 70 ;

            1)  22,05 : 2,1 = 220,5 : 21 = 10,5 ;     3) 9,5 * 6,4 = 60,8 ;

           2) 20 - 10,5 = 9,5 ;                               4) 60,8 + 9,2 = 70 .

       б) 0,5 * 40,1 - 27,04 : 2,6 = 20,05 - 10,4 = 9,65 .

  6.  3/4 = ( 3*25 )/( 4*25 ) = 75/100 = 0,75 ;

       9/20 = ( 9*5 )/( 20*5 ) = 45/100 = 0,45 .

  7.   1,7 x = 11,05 ;

             x = 11,05 : 1,7 ;

            x = 6,5 .

Отвечает Аскаркызы Жулдыз.
6. 3/4=0,75; 9/20=0,45
7. 1,7х=11,05
х=11,05/1,7
х=6,5