Із села в напрямі міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 80 км/год. Через 1,5 год з міста до села

виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Скільки годин їхав до зустрічі кожен з них, якщо відстань між містом і селом дорівнює 216 км?(розв'язати за допомогою рівняння.)Будь ласка:(​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокудин Коля.

Відповідь:

х-час їзди велосипедиста  до зустрічі

х*(80+16)+80*1,5=216

96х+120=216

96х=216-120

96х=96

х=96/96=1год

1+1,5=2,5год час їзди мотоцикліста до зустрічі

Покрокове пояснення: