№1 Округлiть число 3815,653: 1) до тисяч; 3) до десятків; 5) до десятих; 2) до сотень; 4) до

одиниць; б) до сотих. №2 Обчисліть (12,1-0,21):5,8 №3 Розв'яжіть рівняння: 12,5 + 449,6: (1,367 +3y)=112,5 Відповідь округліть до десятих.дам 40 баллов!!!!!!пж очень надо.........пж...​

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.
3820
3800
3815,7
3816
3815,7
б) 3815,65
(12,1-0,21)/5,8 = 1,64 (округлене до двох знаків після коми)

12,5 + 449,6 / (1,367 + 3y) = 112,5
449,6 / (1,367 + 3y) = 100
1,367 + 3y = 4,496
3y = 3,129
y = 1,043 (округлене до трьох знаків після коми)

Отже, відповідь до третьої задачі - y = 1,043.