-0,6х= -0,5 допоможіть розв'язати


Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Диана.

Покрокове пояснення:

-0,6x = -0,5

Розділимо обидві частини на -0,6:

x = (-0,5) / (-0,6) = 0,83(3)

x = 0,83(3) (заокруглюємо до двох знаків після коми)

Отже, відповідь в виді періодичної дроби буде x = 0,83(3), де цифра 3 повторюється нескінченну кількість разів.