Обчисли, використовуючи розподільну властивість множення 15*187-15*87=

-3/10*(-7,24)+(-2,76)*(-3/10)=

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

15*187 - 15*87 = 15*(187-87) = 15*100 = 1500

-3/10*(-7,24) + (-2,76)*(-3/10) = -3/10*(-7,24-2,76) = -3/10*(-10) = 3