задача Теля і козеня бігли ОДИН ОДНому назустріч через лужок, довжина якого становить 720 м, і

зустрі- лися через 3 хв. Знайди швидкість козеняти, якщо відомо, що теля бігло зі швидкістю 120 м/хв. 74 вправа222:59 19 688:23 431. 70 448:56​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Відповідь:    120 м/хв .

Покрокове пояснення:

   #   1 ) 3 * 120 = 360 ( м ) - шлях , подоланий телям за  3 хв

       2 ) 720 - 360 = 360 ( м ) - шлях , подоланий козеням за  3 хв

       3 ) 360 : 3 = 120 ( м/хв ) - швидкість козеняти .