Рівняння допоможіть будь ласка дуже дуже треба Даю 30 балів 1)5x=3x-20 2)8(2x-5)-5(7-4x)=3(10x-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Огнивова Валерия.

1 Щоб знайти значення x, необхідно вирішити рівняння:
5x = 3x - 20
Спочатку віднімаємо 3x від обох сторін:
5x - 3x = -20
Потім скорочуємо:
2x = -20
Ділимо на 2:
x = -10
Відповідь: x = -10.

2 Щоб знайти значення x, необхідно вирішити рівняння:
8(2x - 5) - 5(7 - 4x) = 3(10x - 1)
Розкриваємо дужки:
16x - 40 - 35 + 20x = 30x - 3
Збираємо члени з x на одній стороні, константи на іншій:
16x + 20x - 30x = 40 - 35 + 3
Збираємо константи:
6x = 8
Ділимо на 6:
x = 4/3
Відповідь: x = 4/3.