8. Знайди значення виразу зручним способом: 1) (8.37 +4,38) +2.62; 2) (4,18 +3,53)-2,18.

допоможіть!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:(8.37 + 4.38) + 2.62 = 12.75 + 2.62 = 15.37

Отже, значення виразу 15.37.

(4.18 + 3.53) - 2.18 = 7.71 - 2.18 = 5.53

Отже, значення виразу 5.53.