Розв'язати рівняння 19,5-(x+3,7)=12,7


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Марьяша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

19,5 - (x + 3,7) = 12,7

Починаємо з віднімання виразу (x + 3,7) з числа 19,5:

(19,5) - (x + 3,7) = 12,7

15,8 - x = 12,7

Далі, щоб знайти x, необхідно перенести -x на ліву сторону рівняння, а число 15,8 - на праву:

15,8 - x = 12,7

15,8 - 12,7 = x

3,1 = x

Отже, розв'язком даного рівняння є x = 3,1

Отвечает Шляховой Даниил.

Розвʼязання на фото. Успіхів :)