СРОЧНО ДАМ 75 БАЛІВ!!! Олег задумав число,зменшив його на 25, різницю збільшив у 8 разів й

отримав 240.Яке число задумав Олег?

Ответы на вопрос

Отвечает Молокович Лера.

Відповідь:

55

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язувати такі задачі потрібно все виконувати навпаки та задом на перед.

Якщо Олег зменшив число на 25, тобто відняв від нього 25, то потрібно додати 25. Потім він збільшив різницю у 8 разів— виконав множення, тоді нам потрібно ділити на число 8. І починаємо з кінця—з числа 240.

240÷8=30

30+25=55

Отже Олег задумав число 55.

Перевіримо згідно дій Олега:

55-25=30

30×8=240

Все