Розв’язати рівняння 84+3(x-3)=24x-(4x+5)


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Розв’яжемо дане рівняння крок за кроком:

84 + 3(x - 3) = 24x - (4x + 5)

Спочатку розкриємо дужки виразу 3(x - 3):

84 + 3x - 9 = 24x - (4x + 5)

Згрупуємо подібні члени:

3x + 75 = 20x - 5

Перенесемо всі x-терміни на один бік, а число на інший:

3x - 20x = -5 - 75

-17x = -80

Поділимо обидві частини на -17:

x = 80/17

Відповідь: x = 80/17

Отвечает Романюк Анастасія.

84+3(x-3)=24x-(4x+5)

84x+3x-9+24x-4x-5

75+3x+20x-5

3x-20x=-5-75

-17x=-80

x=80/17=4.7