Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг, а купила масою 5 кг, тому заплатила на 6 грн більше.

Скільки коштував куплений кавун.

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбанов Слава.
1)6/2=3 - грн стоит один кг.
2)3*5=15 грн стоил 5кг арбуз.