на канікулах у трьох каютах розмістилися 159 відпочиваючих.У другій каюті було на 8 чоловік більше,

ніж у першій, а в третій на 14 відпочиваючих більше, ніж у другій.Скільки учнів розмістили в індивідуальних каютах.

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Відповідь:

43, 51,65

Покрокове пояснення:

Нехайй х чоловік  розмістилося у першій каюті, тоді у другій каюті  (х+8)чоловік, (х+8+14)=(х+22)чоловік- у третій каюті.
За умовами задачі складемо рівняння:

х+х+8+х+22=159;
3х=159-30;

х=129:3;

х=43 (чол.) - у першій каюті

х+8=43+8=51 (чол.) - у другій каюті  

х+22=43+22=65 (чол.) -у третій каюті.