На землі живе 2800 різних видів птахів.Якщо від цього числа відняти 1/4 його та ще 1000,то одержимо

кількість різних риб на Землі.Скільки видів риб живе на Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Петряев Никита.

Ответ:

2800/4=700.2800-700=2100.2100-1000=1100

Відповідь 1100

Отвечает Заметаев Илья.

Ответ:900

Пошаговое объяснение:

2800 - 2800/4=2800-700=1900

1900-1000=900