Учень прочитав 24 сторінки, що становить 2/3 обсягу оповідання. Скільки Сторінок йому залишилося

прочитати? А.12. Б.16. В.36. Г.24.

Ответы на вопрос

Отвечает Фурманов Кирилл.

Відповідь:

А) 12 стор. залишилось прочитати

Покрокове пояснення:

1). 24 : 2/3 = 24 • 3/2 = 36 (стор.) має оповідання;

2). 36 - 24 =. 12 (стор.) залишилось прочитати.
Відповідь: А). 12 сторінок

Отвечает Миронова Виктория.

Ответ:

12 сторінок

Пошаговое объяснение:

Складаємо пропорцію, де х - шукана к-сть сторінок:

24 = 2÷3

х = (3÷3) - (2÷3) = 1÷3

24 × (1÷3) = х × (2÷3)
8 = х × (2÷3)
х = 12