4. Розв'яжи задачу. Букет ромашок коштує 46,8 грн, що в 1,5 раза дешевше, ніж букет троянд. Скільки

коштуе букет троянд? На скільки букет троянд дорожчий за букет ромашок? ДОПОМОЖІТЬ, ДАЮ 20 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкина Марина.

Ответ: 46,8*1,5=70,2(грн)- букет троянд

           70,2-46,8=23,4(грн)- на стіьльки дорожчий букет троянд.

             

Пошаговое объяснение: