Знайди значення виразу. Обчислення запиши окремими діями. 28∙270 + (4478 −1598):144∙105


Ответы на вопрос

Отвечает Сундырев Валера.

28∙270 + (4478 − 1598) : 144 ∙ 105 = 28∙270 + 2880 : 144 ∙ 105 =

= 28∙270 + 20 ∙ 105 = 28∙270 + 2100 = 7560 + 2100 = 9660

1) 4478 − 1598 = 2880

2) 2880 : 144 = 20

3) 20 * 105 = 2100

4) 28 * 270 = 7560

5) 7560 + 2100 = 9660