Поділи число 28 на дві частини у відношенні 4:3.


Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Беремо за х - коєфіцієнт пропорційності, тоді одна частина буде - 4х, друга - 3х, а разом = 28

4х+3х=28

7х =28

х=4    4·4= 16 - це перша частина      4·3 = 12 - друга

Отвечает Сущенко Иван.

Відповідь:

Перше число - 16;

Друге число - 12.

Покрокове пояснення:

Нехай...

Перше число - 4х;

Друге число - 3х.

Складаємо рівняння:

4х+3х=28

7х=28

х=28:7=4

4х (перше число)=4*4=16;

3х (друге число)=3*4=12.