Допоможіть розв'язати рівняння: 7(x-1)+2(x+3)=x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.

Ответ:

Ізі я це зараз у 6 класі і вивчив давно цю тему

Пошаговое объяснение:

Відзнач як найкращого пж дуже треба будьласка


Отвечает Седов Алексей.

7(х-1)+2(х+3)=х-7

7х-7+2х+6=х-7

7х-1+2х=х-7

9х-1=х-7

9х-х=1-7

8х=-6

х=8:(-6)

х=-3/4

х=-0.75