Для роботи у шкільній раді з двох класів вибирають 2 учнів(по одному з кожного класу). Серед 24

учнів 6А за містом проживають 6 учнів, серед 28 учнів 6Б за містом проживають 14 учнів. Яка ймовірність того, що обидва вибрані до ради учні будуть проживати за містом?

Ответы на вопрос

Отвечает Заблоцкая Алина.

Ответ:

дорівнює близько 0.125 або 12.5%.

Пошаговое объяснение:

Щоб вибрати двох учнів, можна скористатися формулою комбінаторики:

C(24,1) * C(28,1) = 24 * 28 = 672

Це означає, що є 672 способи вибрати двох учнів з двох класів.

За містом проживає 6 учнів з 6А і 14 учнів з 6Б. Якщо обидва вибрані учні будуть проживати за містом, то перший учень повинен бути з 6А і другий - з 6Б. Кількість способів вибрати першого учня з 6А дорівнює C(6,1), а другого - C(14,1). Отже, загальна кількість способів вибрати двох учнів, які проживають за містом, дорівнює:

C(6,1) * C(14,1) = 6 * 14 = 84

Ймовірність того, що обидва вибрані до ради учні будуть проживати за містом, дорівнює кількості способів вибрати двох учнів, які проживають за містом, поділені на загальну кількість способів вибрати двох учнів з двох класів:

P = 84/672 ≈ 0.125

Отже, ймовірність того, що обидва вибрані до ради учні будуть проживати за містом, дорівнює близько 0.125 або 12.5%.