у цистерну для поливання квітів насос щохвилини накачує 40 л води. зливний отвір у цистерні не

закритий і що хвилини з неї виливаєтся у квітник 15 л води. через скільки хвилин порожня до цього цистерна буде заповнена, якщо її місткість -- 300 л? дам 100 000 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Monya Monika.

Доброго ранку!

1) 40 - 15 = 25 (л) - залишається у цистерні.

2) 300 : 25 = 12 (хв)

Відповідь: через 12 хвилин порожня до цього цистерна буде заповнена.