Допоможіть)))Периметр трикутника 80 см. Перша сторона завдовжки 20 см,а довжина другої і третьої

сторін однакові. Знайди довжину третьої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

1)80-20=60(см)дві сторони разом

2)60:2=30(см)третя сторона

Відповідь:третя сторона 30 см

Пошаговое объяснение: