Срочно!!!! . 5. Абсциса точки М дорівнює ординатi точки К(4; -5). Ордината точки М удвічі менша

від абсциси точки С(-16; 4). Запишіть координати точки М.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Оскільки абсциса точки М дорівнює ординаті точки К, то координати точки М будуть (−5;−5).

Також з умови відомо, що ордината точки М удвічі менша від абсциси точки С. Отже,

2y = x − 16

Підставляємо координати точки М:

2(−5) = x − 16

-10 = x − 16

x = 6

Отже, координати точки М: (6;−5).