6.Відстань між двома містами 75 км. Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедисти і зустрілись через 2,5 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста, якщо швидкість першого була на 2 км/год більша, ніж швидкість другого. Допоможіть будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Годов Никита.

Відповідь:

14 км/год, 16 км/год

Покрокове пояснення:

75/2.5= 30 км/год їхали 2 велосипедиста

30/2= 15 км/год

15+1 = 16 км/год їхав перший велосипедист

15-1 = 14 км/год їхав другий велосипедист

В школі цей спосіб розв'язання краще не використовувати, але він дієвий якщо його зрозуміти